Bursa’da bağımsız belediye başkan adayı Şefikoğlu’na yoğun ilgi

BURSA (İGFA) – Gürsu ilçesinde seçim çalışmalarını sürdüren bağımsız belediye lider adayı Halit Şefikoğlu, pazar esnafını ziyaret ederek projelerini açıkladı. Pazarda hem pazarcılarla hem de alışveriş yapan halkla samimi bir halde irtibat kuran Şefikoğlu, büyük ilgi ve takviye gördü.

Şefikoğlu, pazar esnafına hitaben yaptığı konuşmada, kentin ekonomik ve toplumsal hayatında değerli bir yere sahip olan pazarcı esnafının bedeline vurgu yaptı. Esnafın haklarını, hukukunu, haysiyetini savunan Şefikoğlu, esnafın meselelerini anlayışla dinlediğini ve tahlil odaklı yaklaşımını vurguladı.

Konuşmasında halka seslenen Şefikoğlu, pazar esnafının kentin can damarı olduğunu belirterek, esnafın dostu ve kardeşi olacağını söyledi. Şefikoğlu, kentin geleceğini şekillendirecek projelerini ayrıntılı bir halde pazarcılarla paylaşarak dayanak talebinde bulundu.

Şefikoğlu’nun pazar esnafına hitap ettiği konuşmasında lisana getirdiği projeler ortasında pazar yerlerinin modernize edilmesi ve çoğaltılması, dijitalleştirilmesi ve esnafa dayanak sağlanması üzere kıymetli adımlar yer aldı.

Pazarcılar ve alışveriş yapan halk, mevcut idare ile ilgili şikayetlerini lisana getirerek değişim istediklerini belirtti. Vatandaşlar, meselelerin tahlile kavuşturulmasını ve Gürsu’da yeni bir periyodun başlamasını talep ettiler.

Pazarcılar bilhassa pazarda yaşanan otopark eksikliğine vurgu yaparak, bu bahsin çözülmesi gerektiğini söz ettiler. Otopark probleminin çözülmesinin, hem esnafın işlerini rahatlatması hem de alışveriş yapan vatandaşların mağdur olmaması açısından değerli olduğunu belirttiler.

Halit Şefikoğlu’nun pazarcı esnafına yönelik vizyon dolu konuşması, ilçe sakinlerinin dikkatini çekti ve Şefikoğlu’na olan ilgi ve dayanak arttı. Halkın beklentilerine kulak veren, tahlil odaklı ve esnafın yanında olan bağımsız belediye lider adayı Halit Şefikoğlu’nun halk nezdindeki takviyesi her geçen gün artmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir