Ata Demirer sabah 11.00’da geldiği mekandan gece 02.00’de çıktı!

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
2004-2009 ortasında ekranlarda olan ‘Avrupa Yakası’nda hayat verdiği ‘Volkan Sütçüoğlu’ karakteriyle isminden sıkça kelam ettirmesine karşın yıllardır hiçbir dizide yer almayan ve büsbütün sinemaya yönelen Cet Demirer, “Yeniden dizi yapmayı düşünmüyor musunuz?” sorusuna, “Bilmiyorum. Uygun, değecek bir iş gelirse değerlendiririm” yanıtını vermişti.

AVRUPA YAKASI’ İTİRAFI!

Nisan 2021’de ‘Film Üzere Hayatlar’ programına konuk olan Cet Demirer, ‘Avrupa Yakası’nın hayatındaki dönüm noktalarından biri olduğunu vurgulamıştı.

Önce ‘hayır’ demek zorunda kalmıştım. ‘Turnelerde ben çok yoruluyorum, memnunum da. Artık sırası değil, beni affedin’ üzere bir şey söyledim. Yarım ağızla. Bir tarafım da ‘Oynasana’ diyor. ‘Avrupa Yakası’nın ilk yönetmeni Hakan Algün aradı, ‘Bak yanılgı yapıyorsun, bir gel’ dedi. Gittim platoya Sinan Çetin’in yanına. Bir demo çekmişler, seyrettirdiler. İçeri girerken Gazanfer abiyi gördüm. Ben tabi o denli düşünemedim. Kadroyu saydılar lakin canlı görmek diğer bir şey kayıtta. ‘Tamam oynuyorum. Elimde ne varsa koyacağım, kusur yapmışım. Ben bunda oynarım’ dedim. Çok da yeterli oldu, güzel ki de oynadım, benim hayatıma yeni bir dönüm noktası kattı.

MEKANDA 15 SAAT KALDI!

‘Bursa Bülbülü’ sinemasının çekimlerini tammlayan Cet Demirer, evvelki gece Cihangir Jash isimli yerdeydi. Sabah 11.00’da gelip gece 02.00’de çıkarak, 15 saat tıpkı yerde kalan oyuncu, kendi rekorunu kırdı.

Kadın arkadaşları ile oturmak için kendine yerin dışarıdan görünmeyen yerine masa kurduran Cet Demirer, adeta soteye çekilerek, muhabirlerin manzara almasını engelledi.

“GECE GECE DÜŞMEYİN!”

Gece yarısından sonra yerden tek başına ayrılan komedyen, demir korkuluklara tutunarak yürüdü. Muhabirleri uyaran komedyen, “Arkadaşlar manzara alacağız diye gece gece düşmeyin. Zati meskenim şurası. Sinemamız ‘Bursa Bülbülü’ bitti, bekliyoruz. Biliyorsunuz sokakta bu formda konuşmayı sevmiyorum. Düzgün geceler” diyerek, konutuna girdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir